TAZE KADAVRADA CERRAHI KURSLARI

VESTA, uzun yıllardan bu yana, taze insan kadavraları üzerinde temel ve ileri cerrahi kursları düzenlemektedir. Bu eşsiz deneyim, sizi mesleğinizde bir seviye daha yükseltecektir.11.04.2017

VESTA, uzun yıllardan bu yana, gerek Viyana’da gerekse İstanbul’da, taze insan kadavraları üzerinde uygulamalı kurslar düzenlemektedir.

Genellikle implantoloji, yumuşak doku cerrahisi, açık ve kapalı sinüs cerrahsi başta olmak üzere, bir çok farklı konularda düzenlenen kurslar, katılımcı hekimlerin mesleğind bir seviye daha yükselmesini, hastalarına daha kusursuz hizmet verebilmesini amaçlıyor.

Bu kurslarda kullanılan kadavralar, herhangi bir mumyalama, formolleme işlemine tabi tutulmadığı için, gerçek dokuya en yakın şartlarda tecrübe kazanmanız açısından büyük bir katkı sağlamaktadır.

Ayrıca katılımcı hekimler, çalıştıkları bölgede hangi hassas dokulara ne kadar da yakın olduğunu, tehlikeli alanlardan kaçınmak için nelere dikkat etmesi gerektiğini de uygulamalı olarak görmekte, bizzat yaşamaktadır.

VESTA’nın düzenli olarak organize ettiği kursları bu sitede bulabilir, inceleyebilir, kayıt olabilirsiniz.

Ama siz burdaki kurslardan birine kayıt olmak yerine, kendi arkadaş grubunuz, derneğiniz veya firmanıza ait müşteri portföyü için tamamen size özel bir kurs tasarlamak istiyor olabilirsiniz. O halde lütfen bizimle irtibata geçin.

Dilediğiniz dental veya medikal kursu, dünyanın dilediğiniz noktasında sizin için düzenleyelim.

[email protected]

Bunlar da ilginizi çekebilir

VESTA & VYG Duyurularına Abone Olun

VESTA & VYG duyurularına abone olun; kurs, seminer, fuar ve benzeri etkinlikleri ilk siz duyun.

Devamını Oku

DrVesta YouTube Kanalı Yayında

Otuz yılı aşkın süredir diş hekimlerine yönelik yayıncılık yapan Vestiyer Yayın Grubu, bu alandaki tecrübesini yeni bir platforma,  YouTube.com/DrVesta kanalına taşıyor. Kanalın ilk 1000 abonesi arasından yapılacak çekiliş ile 10 diş hekimi, 650 TL değerindeki VYG Fulpaket hediyesi kazanacak.

Devamını Oku

İHTİYACINIZ OLAN EĞİTİM BURADA

Türkiye’nin dişhekimliği konusunda mezuniyet sonrası eğitim lideri VESTA’ya hoş geldiniz. Lütfen sitemizi gezip dolaşın. İlgi duyduğunuz eğitimlerden birini seçebilir, daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz. İhtiyacınız olan eğitim burada yok mu? O zaman bizim size ihtiyacımız var, lütfen bizi arayın.

Devamını Oku

Zucchelli ile İngiltere’de Yumuşak Doku Yönetimi Sertifika Programı

Periodontoloji ve implantoloji alanında dünyanın önde gelen isimlerinden olan Prof Dr Giovanni Zucchelli ile İngiltere’de “New Clinical Philosophy in Soft Tissue Surgical Management” sertifika programı

Devamını Oku

İngiltere’ye Yerleşmek İsteyen Doktor ve Diş Hekimleri İçin Self Sponsorship Vize İmkanı

İngiltere’ye taşınmak, mesleğini burada sürdürmek, çocuklarının Birleşik Krallık’ta eğitim almasını sağlamak isteyen tıp doktoru ve diş hekimleri için hazırlamış olduğumuz yol haritasını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Devamını Oku

TAZE KADAVRADA CERRAHI KURSLARI

VESTA, uzun yıllardan bu yana, taze insan kadavraları üzerinde temel ve ileri cerrahi kursları düzenlemektedir. Bu eşsiz deneyim, sizi mesleğinizde bir seviye daha yükseltecektir.

Devamını Oku