DrVesta YouTube Kanalı Yayında

Otuz yılı aşkın süredir diş hekimlerine yönelik yayıncılık yapan Vestiyer Yayın Grubu, bu alandaki tecrübesini yeni bir platforma,  YouTube.com/DrVesta kanalına taşıyor. Kanalın ilk 1000 abonesi arasından yapılacak çekiliş ile 10 diş hekimi, 650 TL değerindeki VYG Fulpaket hediyesi kazanacak.08.01.2020

1989’dan bu yana diş hekimliği biliminin ve sektörünün hizmetinde olan Vestiyer Yayın Grubu (VYG), yepyeni bir mecrayı daha mesleğin hizmetine sunuyor. Otuz yılı aşkın süredir diş hekimlerine yönelik yayıncılık yapan, kendi alanında pek çok ilke imza atan VYG, bu alandaki tecrübesini yeni bir platforma,  YouTube.com/DrVesta kanalına taşıyor.

VESTA Eğitim Direktörü Dr. Mustafa Bekerecioğlu’nun tanışma videosu ile yayına başlayan YouTube.com/DrVesta, ilk haftada 400’ün üzerinde aboneye ulaştı. Mezuniyet sonrası eğitimler, dergiler, kongre ve sempozyumlar ile diş hekimlerinin mesleki gelişimine katkı sunan Vestiyer Yayın Grubu, yepyeni bir mecrada yeniliklerin izini süren diş hekimleri, teknisyenler ve dental asistanların buluşma noktası olacak. Dr. Mustafa Bekerecioğlu’nun Prof. Dr. Hakkı Tanyeri hocamızla yaptığı müthiş keyifli sohbet çok yakında #DrVestaYouTube’da…

İlk 1000 Abone Arasına Girin, GREATIST Kongre Paketi Hediyemiz Olsun

YouTube kanalının içeriğinde eğitici videolar, değerli hocalar ile röportajlar, yeni teknik ve tedaviler ile pek çok sürpriz olacak. İlk 1000 abone arasından yapılacak çekiliş ile 10 diş hekimi, 650 TL değerindeki VYG Fulpaket hediyesi kazanacak. Bu paket ile GREATIST 2020 Kongresi’ne katılım ve Vestiyer Yayın Grubu dergilerinden yıl boyunca yararlanmak mümkün. YouTube.com/DrVesta kanalını takip edin, paylaşın, hediyeleri ve yenilikleri kaçırmayın.

Bunlar da ilginizi çekebilir

TAZE KADAVRADA CERRAHI KURSLARI

VESTA, uzun yıllardan bu yana, taze insan kadavraları üzerinde temel ve ileri cerrahi kursları düzenlemektedir. Bu eşsiz deneyim, sizi mesleğinizde bir seviye daha yükseltecektir.

Devamını Oku

Bugünlerin kıymetini bilin, güzelce dinlenin; çünkü diş hekimlerini ve dental sektörü çok yoğun günler bekliyor

Elbette bu kayıtsız şartsız bir iyimserlik değil. Sadece yaptığımız farklı projeksiyonların, gelecek senaryolarının gayet olumlu yönde seyrettiğini görüyoruz. Bu da bizi umutlandırıyor. Yeter ki, dereye su gelinceye kadar kurbağanın gözü patlamasın.

Devamını Oku

Zucchelli ile İngiltere’de Yumuşak Doku Yönetimi Sertifika Programı

Periodontoloji ve implantoloji alanında dünyanın önde gelen isimlerinden olan Prof Dr Giovanni Zucchelli ile İngiltere’de “New Clinical Philosophy in Soft Tissue Surgical Management” sertifika programı

Devamını Oku

DrVesta YouTube Kanalı Yayında

Otuz yılı aşkın süredir diş hekimlerine yönelik yayıncılık yapan Vestiyer Yayın Grubu, bu alandaki tecrübesini yeni bir platforma,  YouTube.com/DrVesta kanalına taşıyor. Kanalın ilk 1000 abonesi arasından yapılacak çekiliş ile 10 diş hekimi, 650 TL değerindeki VYG Fulpaket hediyesi kazanacak.

Devamını Oku

İngiltere’ye Yerleşmek İsteyen Doktor ve Diş Hekimleri İçin Self Sponsorship Vize İmkanı

İngiltere’ye taşınmak, mesleğini burada sürdürmek, çocuklarının Birleşik Krallık’ta eğitim almasını sağlamak isteyen tıp doktoru ve diş hekimleri için hazırlamış olduğumuz yol haritasını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Devamını Oku

VESTA & VYG Duyurularına Abone Olun

VESTA & VYG duyurularına abone olun; kurs, seminer, fuar ve benzeri etkinlikleri ilk siz duyun.

Devamını Oku