Zucchelli ile İngiltere’de Yumuşak Doku Yönetimi Sertifika Programı
Periodontoloji ve implantoloji alanında dünyanın önde gelen isimlerinden olan Prof Dr Giovanni Zucchelli ile İngiltere’de “New Clinical Philosophy in Soft Tissue Surgical Management” sertifika programı


22.09.2023

Periodontoloji, implantoloji ve dişhekimliğinde yumuşak doku yönetiminde dünyanın önde gelen isimlerinden olan Prof Dr Giovanni Zucchelli, İngiltere’de eğitimlere başlıyor.

Dişhekimilği ve tıp alanında master/doktora seviyesinde eğitimler veren, Birmingham’da yerleşik College of Medicine & Dentistry, Prof Dr Giovanni Zucchelli ve Doç Dr Martina Stefanini’yi kadrosuna kattığını duyurdu.

“New Clinical Philosophy in Soft Tissue Surgical Management” sertifika programı 3 ayrı seanstan oluşuyor ve toplamda 10 gün sürüyor. 


EĞİTİM YERİ VE TARİHLERİ

New Clinical Philosophy in Soft Tissue Surgical Management sertifika programı Birmingham’da College of Medicine & Dentistry’de yapılacak ve 3+3+4 gün olarak toplamda 10 günlük 3 modül şeklinde gerçekleştirilecek. İlk modül 15 Ocak 2024 tarihinde başlıyor.

Modül I, 15-17 Ocak 2024
Modül II, 3-5 Haziran 2024
Modül III, 7-10 Ekim 2024


EĞİTMENLER

Giovanni Zucchelli
Professor of Periodontology and Implant Dentistry 


Domniki Chatzopoulou
Professor of Periodontology and Programme Lead of Periodontics


Martina Stefanini
Assistant Professor of Periodontology and Implant Dentistry


KADAVRA ÜZERİNDE VE DOMUZ ÇENESİNDE UYGULAMA

Kurs içeriği uygulama ağırlıklı olarak hazırlandı. Pek çok pratik çalışma içeren kurs esnasında katılımcılar fantomların yanısıra domuz çenesinde cerrahi işlemler gerçekleştirecekler.

Tüm bunlara ilave olarak, katılımcıların fresh-frozen kadavralar üzerinde çalışması ve gerçeğe yakın deneyim kazanması da programın bir parçası.


İNGİLTERE VİZESİ

Birleşik Krallık; Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus Pasaport, Hizmet Pasaportu ve Hususi Pasaport sahiplerine vize uygulamaktadır. 

Eğer daha önceden alınmış bir İngiltere vizeniz yoksa, eğitime kayıt olduktan sonra College of Medicine & Dentistry tarafından size verilecek olan davet mektubuyla vize başvurunuzu yapabilirsiniz.


EĞİTİM DİLİ

Eğitim dili İngilizce olup herhangi bir tercüme yapılmayacaktır. Kursa kayıt için dil seviyesi şartı yoktur, dil açısınıdan kendini yeterli gören katılımcıların kaydı kabul edilmektedir.


KAYIT ÜCRETİ

Birmingham’da gerçekleştirilecek 10 gün süreli “New Clinical Philosophy in Soft Tissue Surgical Management” sertifika programının kayıt ücreti 9.950 İngiliz Sterlini olarak belirlendi. 

Söz konusu fiyata sadece eğitim dahil olup; konaklama, yol vb harcamalar hariçtir.


KONAKLAMA

Eğitim fiyatına konaklama dahil değildir. Birmingham merkezde konaklama fiyatları döneme ve yoğunluğa bağlı olarak, gecelik £80 - £120 civarındadır. Katılımcılar otel rezervasyonlarını Booking.com vb siteler üzerinden kendileri yapabilecekleri gibi, eğer dilerlerse kendilerine bu konuda yardımcı olunacaktır.

College of Medicine & Dentisrtry, Birmingham merkezde bulunduğundan, kolayaca erişilebilecek mesafede pekçok konaklama imkanı mevcuttur. Okulun adresi şu şekildedir:

32-34 Colmore Circus
B4 6BN
Birmingham, UK


NASIL KAYIT OLURUM

Kayıt için VESTA Akademi ile veya doğrudan College of Medicine & Dentistry ile irtibat kurabilirsiniz.

İLHAN KÖSE
[email protected]
0212 481 02 02  |  0555 518 87 27 

Daha fazla detay için aşağıdaki PROGRAM BİLGİ SAYFASI linkini tıklayarak bilgi sayfasına göz atabilir, sayfa sonundaki formu doldurabilirsiniz.

PROGRAM BİLGİ SAYFASINA GİT

PROGRAM BROŞÜRÜNÜ İNDİR (PDF)


PEŞİNAT VE KURS ÜCRETİNİ YATIRABİLECEĞİNİZ HESAP BİLGİSİ

Alıcı Adı: Knightsbridge Academy Limited

Alıcı Adresi:
60 Cannon Street
EC4N 6NP
London, United Kingdom

IBAN: GB66NWBK60121735766158
Swift: NWBKGB2L

Açıklama: Zucchelli Certificate Programme


 

Bunlar da ilginizi çekebilir

VESTA & VYG Duyurularına Abone Olun

VESTA & VYG duyurularına abone olun; kurs, seminer, fuar ve benzeri etkinlikleri ilk siz duyun.

Devamını Oku

Zucchelli ile İngiltere’de Yumuşak Doku Yönetimi Sertifika Programı

Periodontoloji ve implantoloji alanında dünyanın önde gelen isimlerinden olan Prof Dr Giovanni Zucchelli ile İngiltere’de “New Clinical Philosophy in Soft Tissue Surgical Management” sertifika programı

Devamını Oku

DrVesta YouTube Kanalı Yayında

Otuz yılı aşkın süredir diş hekimlerine yönelik yayıncılık yapan Vestiyer Yayın Grubu, bu alandaki tecrübesini yeni bir platforma,  YouTube.com/DrVesta kanalına taşıyor. Kanalın ilk 1000 abonesi arasından yapılacak çekiliş ile 10 diş hekimi, 650 TL değerindeki VYG Fulpaket hediyesi kazanacak.

Devamını Oku

TAZE KADAVRADA CERRAHI KURSLARI

VESTA, uzun yıllardan bu yana, taze insan kadavraları üzerinde temel ve ileri cerrahi kursları düzenlemektedir. Bu eşsiz deneyim, sizi mesleğinizde bir seviye daha yükseltecektir.

Devamını Oku

İHTİYACINIZ OLAN EĞİTİM BURADA

Türkiye’nin dişhekimliği konusunda mezuniyet sonrası eğitim lideri VESTA’ya hoş geldiniz. Lütfen sitemizi gezip dolaşın. İlgi duyduğunuz eğitimlerden birini seçebilir, daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz. İhtiyacınız olan eğitim burada yok mu? O zaman bizim size ihtiyacımız var, lütfen bizi arayın.

Devamını Oku

İngiltere’ye Yerleşmek İsteyen Doktor ve Diş Hekimleri İçin Self Sponsorship Vize İmkanı

İngiltere’ye taşınmak, mesleğini burada sürdürmek, çocuklarının Birleşik Krallık’ta eğitim almasını sağlamak isteyen tıp doktoru ve diş hekimleri için hazırlamış olduğumuz yol haritasını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Devamını Oku