Yeni Dönem Kurs Ücreti Hakkında Zorunlu Açıklama
VESTA Akademi’nin 2017 yılında başlattığı ortodonti modüler eğitim seminerleri yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 09 Ekim’de başlayacak altıncı grup eğitiminin de kontenjanı şimdiden doldu.


24.08.2020

Ortodonti seminerler dizisinde takip edilen eğitim müfredatı, İngiltere’nin ilk özel diş hekimliği fakültesini kuran ve merkezi Londra’da bulunan BPP University’nin eğitim kadrosundan Prof. Dr. Simon Ash ve Prof. Dr. Parmjit Singh tarafından oluşturuldu. Ciddi bir eğitim kurumu disipliniyle hazırlanan müfredatta detaylar üzerinde titizlikle duruluyor.

Toplamda 70 saatlik eğitim programının, üçer günlük, üç farklı modüle bölünerek gerçekleştirildiği modüler eğitimin yedinci grubu 04 Haziran 2021 tarihinde başlayacak. Kontenjan sadece 14 kişi ile sınırlı olduğundan Haziran grubu kayıtları şimdiden başladı.

Eski Fiyatla Son Eğitim

VESTA’nın, İngiltere’nin ilk özel diş hekimliği fakültesi olan BPP University School of Health’in eğitmenleri ile birlikte düzenlediği Ortodonti Modüler Seminer Programı’nın maliyetlerinin büyük bölümü İngiliz Sterlini (British Pound) üzerinden hesaplanıyor. Geçtiğimiz hafta son defa eski fiyatla kontenjanı dolduran VESTA Akademi, son döviz hareketleri sebebiyle, bundan sonraki eğitimin fiyatını güncellemek durumunda kaldıklarını açıkladı.

3.000 USD olarak belirtilen yeni kurs ücreti için kayıtlar alınmaya başladı. Yedinci grubun eğitimi 04 Haziran 2021 tarihinde başlayacak.

Eğitime katılmak isteyen diş hekimleri VESTA Akademi Eğitim Sorumlusu İlhan Köse’ye +90 555 516 87 27 numaralı telefondan ulaşabiliyor.

“Koltuğumu Garantile” Yöntemi Avantaj Kazandırıyor.

VESTA Akademi’nin daha önce sadece 5.000 TL ve üzeri fiyatlı kurslar için uyguladığı yöntem olan Koltuğumu Garantile, bir süreliğine, bütün eğitimler için genişletildi.

Bu uygulama ile eğitim bedelinin belirli bir kısmını (%10-25 civarı) ödeyerek, eğitimlerdeki yerlerini şimdiden garantileyen katılımcılar kalan meblağı, eğitim tarihine 30 gün kalıncaya kadar, kendilerine en uygun ödeme seçeneklerinden biriyle ödeme imkanı buluyor.

Haber: Elif Taman Yazıcı (VESTA Akademi)

Bunlar da ilginizi çekebilir

Kadavra Uygulamalı Kursların Sonu mu?

Koronavirüs salgını sebebiyle, ABD’deki doku bankaları, bağış kabulünü durdurmuş bulunuyor. Bunun sonucu olarak da, dünya genelindeki tıp fakültelerinin ve eğitim kurumlarının taleplerine cevap vermiyorlar. Sözkonusu durumun, pandeminin hafiflemesi, hatta tamamen sona ermesi durumunda bile bir süre devam edeceği ifade ediliyor. Çünkü yapılan çalışmalar, koronavirüs ailesinin 4 derecede 72 saat, derin dondurucuda (-20) ise 2 yıl hayatta kalabildiğini gösteriyor.

Devamını Oku

İHTİYACINIZ OLAN EĞİTİM BURADA

Türkiye’nin dişhekimliği konusunda mezuniyet sonrası eğitim lideri VESTA’ya hoş geldiniz. Lütfen sitemizi gezip dolaşın. İlgi duyduğunuz eğitimlerden birini seçebilir, daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz. İhtiyacınız olan eğitim burada yok mu? O zaman bizim size ihtiyacımız var, lütfen bizi arayın.

Devamını Oku

TAZE KADAVRADA CERRAHI KURSLARI

VESTA, uzun yıllardan bu yana, taze insan kadavraları üzerinde temel ve ileri cerrahi kursları düzenlemektedir. Bu eşsiz deneyim, sizi mesleğinizde bir seviye daha yükseltecektir.

Devamını Oku

Bugünlerin kıymetini bilin, güzelce dinlenin; çünkü diş hekimlerini ve dental sektörü çok yoğun günler bekliyor

Elbette bu kayıtsız şartsız bir iyimserlik değil. Sadece yaptığımız farklı projeksiyonların, gelecek senaryolarının gayet olumlu yönde seyrettiğini görüyoruz. Bu da bizi umutlandırıyor. Yeter ki, dereye su gelinceye kadar kurbağanın gözü patlamasın.

Devamını Oku

Diş Hekimleri Tıbbi Malzeme Taleplerini USHAŞ Sistemi Üzerinden Yapacak

Korona virüsü salgını, diş hekimlerinin tıbbi malzemelere ulaşmasını zorlaştırmıştı. Ağız Diş Sağlığı Kuruluşları ve Sağlık Turizmi Derneği (ADİSSAD), maske, tulum, gözlük, dezenfektan vb. malzemelerin özel ağız ve diş sağlığı tesislerine tedariki için USHAŞ Uluslararası Sağlık Hizmetleri A.Ş. ile anlaştı. Talep toplamaya yönelik yapılan duyuru güncellendi, talepler USHAŞ Sipariş Yönetim Sistemi üzerinden toplanacak. Diş hekimleri, Sağlık Bakanlığı aracılığı ile uygun fiyatlı tıbbi malzemelere ulaşabilecek.

Devamını Oku

SİZE ÖZEL KURS TASARIMI

Devamını Oku