GREATIST Davetiyesi İle Online Kayıt
Elinizde, alışveriş yapmış olduğunuz firma tarafından size hediye edilen Uluslararası GREATIST Diş Hekimliği Kongresi’nin katılım davetiyesi bulunuyor. Peki bu muhteşem organizasyona kayıt nasıl olacak?


07.08.2017GREATIST DAVETİYENİZ İLE KAYIT

Değerli GREATIST Katılımcısı,

Elinizde, Uluslararası GREATIST Diş Hekimliği Kongresi’nin katılım davetiyesi bulunuyor.

Söz konusu davetiyeyi farklı mecralardan satın almış olabileceğiniz gibi, çalıştığınız kurum veya alışveriş ettiğiniz firma tarafından size hediye verilmiş de olabilir. Hiç farketmez. Elinizde geçerli bir GREATIST Davetiyesi varsa ve davetiyenizin üzerinde 13 haneli barkod numarası mevcutsa, başka bir şeye ihtiyacınız yok.

Lütfen aşağıdaki adımları dikkatle takip ediniz ve elinizdeki davetiyenin barkod numarası ile kolayca ve online olarak kayıt işleminizi tamamlayınız.

Ayrıca bu üyeliğiniz sayesinde, Kongre’ye katıldıktan sonraki günlerde, size özel hesabınızdan e-sertifikalarınıza da kolayca ve dilediğiniz an ulaşabileceksiniz.

KAYDIMI NASIL TAMAMLAYACAĞIM?

Davetiyenizin geçerli olabilmesi için 5 dakikanızı alacak online kaydı tamamlamanız gerekiyor. Bunun için aşağıda görsellerle anlatılan adımları takip etmeniz yeterli.
 


Adım 1
Arama çubuğunuza www.greatist.pro adresini yazarak GREATIST ana sayfasını açın.
 


Adım 2
Açılan ekranın sağ üst köşesindeki “Üye” bölümüne tıklayın. Daha önce üyeliğiniz yoksa "Yeni Üye Kayıt" bölümünü açıp "Adım 3"e geçin. Daha önceden üyeliğiniz varsa "Giriş" kısmına basın ve "Adım 4"e geçin. Şifrenizi unuttuysanız "Şifre Hatırlat" kısmına basın.

Adım 3
Kayıt olmanız için gerekli bilgileri tamamlayabilmeniz için VYG Üyelik Sayfası sayfa açılacaktır.

Eğer zaten VYG portalına üye iseniz, sağ üst köşedeki “Giriş” butonuna basıp, açılacak olan VYG & VESTA GİRİŞ PANELİ’ni kullanarak şifrenizle sisteme girebilir, işlemlerinize Adım 4'ten devam edebilirsiniz.

Eğer henüz üye değilseniz, boşlukları tam olarak doldurup “Kaydet” butonuna basınız.
 
Lütfen Dikkat:
Daha önceki yıllarda üye olduysanız yeniden üyelik oluşturmayın. Tüm sertifikalarınız tek mail adresinde toplanmaktadır. Etkinliklere online kayıt yaptırmadan geldiğiniz zaman da üye olurken kullandığınız mail adresinizi söyleyiniz. Üyeliğiniz varsa ADIM 4’teki ONLINE KAYIT bölümüne geçerek daha önceki mail adresiniz ile sisteme giriş yaparak işleminize devam edin. Şİfrenizi unuttuysanız "Şifre Hatırlat" bölümünden yeni şifre talep edebilirsiniz. Sorularınız için 0212 481 02 20 numaralı telefondan yetkililere ulaşabilirsiniz.Adım 4
“Kaydet” butonuna bastığınızda VYG & VESTA GİRİŞ PANELİ açılacaktır. Tanımladığınız e-posta ve şifreyi kullanarak sisteme giriş yapınız.

Yönlendirmede sorun yaşarsanız, Adım 2’de anlatıldığı gibi,  “Giriş Yap” yazan butonu kullanabilirsiniz.Adım 5
GREATIST Ana Sayfasına, oturum açmış şekilde yönlendirileceksiniz. 
Fare ile “Kayıt” yazan yere geldiğinizde, aşağıya doğru alt başlıklar açılacaktır. ONLINE KAYIT bölümünü seçin.


 


Adım 6
Açılan sayfada “Kongre Katılım Davetiyeniz Var mı?” sorusunda “Evet” seçeneğini işaretleyince açılan alana davetiyenizin içinde yer alan barkod numarasını yazın ve ilerleyin.
Adım 7
Davetiyenizi aldığınız firma yahut kurumun adını, sağ tarafta bulunan “ödeme” kısmında görebilirsiniz.

Davetiyeniz, Ana Kongre Programı için geçerlidir. Dahil olan hizmetleri "Detaylar" butonuna basıp görebilirsiniz. "İleri" butonuna basıp devam edin.
Adım 8
Kayıt işlemini tamamlamak için “Onayla” bölümüne basın. Butona bastığınızda kaydınız tamamlanmış olacak.

 
 
Kongrede görüşmek dileğiyle!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İHTİYACINIZ OLAN EĞİTİM BURADA

Türkiye’nin dişhekimliği konusunda mezuniyet sonrası eğitim lideri VESTA’ya hoş geldiniz. Lütfen sitemizi gezip dolaşın. İlgi duyduğunuz eğitimlerden birini seçebilir, daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz. İhtiyacınız olan eğitim burada yok mu? O zaman bizim size ihtiyacımız var, lütfen bizi arayın.

Devamını Oku

Diş Hekimleri Tıbbi Malzeme Taleplerini USHAŞ Sistemi Üzerinden Yapacak

Korona virüsü salgını, diş hekimlerinin tıbbi malzemelere ulaşmasını zorlaştırmıştı. Ağız Diş Sağlığı Kuruluşları ve Sağlık Turizmi Derneği (ADİSSAD), maske, tulum, gözlük, dezenfektan vb. malzemelerin özel ağız ve diş sağlığı tesislerine tedariki için USHAŞ Uluslararası Sağlık Hizmetleri A.Ş. ile anlaştı. Talep toplamaya yönelik yapılan duyuru güncellendi, talepler USHAŞ Sipariş Yönetim Sistemi üzerinden toplanacak. Diş hekimleri, Sağlık Bakanlığı aracılığı ile uygun fiyatlı tıbbi malzemelere ulaşabilecek.

Devamını Oku

VESTA Dental İmplantoloji Okulu

VESTA Dental İmplantoloji Okulu, hem birbirinden bağımsız olarak katılabileceğiniz ama dilerseniz belli bir sırayla tümünü alabileceğiniz 5 farklı eğitimden oluşuyor. Toplamda 13 gün süren yüzyüze ve uygulamalı eğitimlere ilave olarak, yılda iki kez Online Study Club etkinliğine katılacaksınız.

Devamını Oku

Kadavra Uygulamalı Kursların Sonu mu?

Koronavirüs salgını sebebiyle, ABD’deki doku bankaları, bağış kabulünü durdurmuş bulunuyor. Bunun sonucu olarak da, dünya genelindeki tıp fakültelerinin ve eğitim kurumlarının taleplerine cevap vermiyorlar. Sözkonusu durumun, pandeminin hafiflemesi, hatta tamamen sona ermesi durumunda bile bir süre devam edeceği ifade ediliyor. Çünkü yapılan çalışmalar, koronavirüs ailesinin 4 derecede 72 saat, derin dondurucuda (-20) ise 2 yıl hayatta kalabildiğini gösteriyor.

Devamını Oku

SİZE ÖZEL KURS TASARIMI

Devamını Oku

Bugünlerin kıymetini bilin, güzelce dinlenin; çünkü diş hekimlerini ve dental sektörü çok yoğun günler bekliyor

Elbette bu kayıtsız şartsız bir iyimserlik değil. Sadece yaptığımız farklı projeksiyonların, gelecek senaryolarının gayet olumlu yönde seyrettiğini görüyoruz. Bu da bizi umutlandırıyor. Yeter ki, dereye su gelinceye kadar kurbağanın gözü patlamasın.

Devamını Oku