DrVesta YouTube Kanalı Yayında

Otuz yılı aşkın süredir diş hekimlerine yönelik yayıncılık yapan Vestiyer Yayın Grubu, bu alandaki tecrübesini yeni bir platforma,  YouTube.com/DrVesta kanalına taşıyor. Kanalın ilk 1000 abonesi arasından yapılacak çekiliş ile 10 diş hekimi, 650 TL değerindeki VYG Fulpaket hediyesi kazanacak.08.01.2020

1989’dan bu yana diş hekimliği biliminin ve sektörünün hizmetinde olan Vestiyer Yayın Grubu (VYG), yepyeni bir mecrayı daha mesleğin hizmetine sunuyor. Otuz yılı aşkın süredir diş hekimlerine yönelik yayıncılık yapan, kendi alanında pek çok ilke imza atan VYG, bu alandaki tecrübesini yeni bir platforma,  YouTube.com/DrVesta kanalına taşıyor.

VESTA Eğitim Direktörü Dr. Mustafa Bekerecioğlu’nun tanışma videosu ile yayına başlayan YouTube.com/DrVesta, ilk haftada 400’ün üzerinde aboneye ulaştı. Mezuniyet sonrası eğitimler, dergiler, kongre ve sempozyumlar ile diş hekimlerinin mesleki gelişimine katkı sunan Vestiyer Yayın Grubu, yepyeni bir mecrada yeniliklerin izini süren diş hekimleri, teknisyenler ve dental asistanların buluşma noktası olacak. Dr. Mustafa Bekerecioğlu’nun Prof. Dr. Hakkı Tanyeri hocamızla yaptığı müthiş keyifli sohbet çok yakında #DrVestaYouTube’da…

İlk 1000 Abone Arasına Girin, GREATIST Kongre Paketi Hediyemiz Olsun

YouTube kanalının içeriğinde eğitici videolar, değerli hocalar ile röportajlar, yeni teknik ve tedaviler ile pek çok sürpriz olacak. İlk 1000 abone arasından yapılacak çekiliş ile 10 diş hekimi, 650 TL değerindeki VYG Fulpaket hediyesi kazanacak. Bu paket ile GREATIST 2020 Kongresi’ne katılım ve Vestiyer Yayın Grubu dergilerinden yıl boyunca yararlanmak mümkün. YouTube.com/DrVesta kanalını takip edin, paylaşın, hediyeleri ve yenilikleri kaçırmayın.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bugünlerin kıymetini bilin, güzelce dinlenin; çünkü diş hekimlerini ve dental sektörü çok yoğun günler bekliyor

Elbette bu kayıtsız şartsız bir iyimserlik değil. Sadece yaptığımız farklı projeksiyonların, gelecek senaryolarının gayet olumlu yönde seyrettiğini görüyoruz. Bu da bizi umutlandırıyor. Yeter ki, dereye su gelinceye kadar kurbağanın gözü patlamasın.

Devamını Oku

SİZE ÖZEL KURS TASARIMI

Devamını Oku

VESTA Dental İmplantoloji Okulu

VESTA Dental İmplantoloji Okulu, hem birbirinden bağımsız olarak katılabileceğiniz ama dilerseniz belli bir sırayla tümünü alabileceğiniz 5 farklı eğitimden oluşuyor. Toplamda 13 gün süren yüzyüze ve uygulamalı eğitimlere ilave olarak, yılda iki kez Online Study Club etkinliğine katılacaksınız.

Devamını Oku

Kadavra Uygulamalı Kursların Sonu mu?

Koronavirüs salgını sebebiyle, ABD’deki doku bankaları, bağış kabulünü durdurmuş bulunuyor. Bunun sonucu olarak da, dünya genelindeki tıp fakültelerinin ve eğitim kurumlarının taleplerine cevap vermiyorlar. Sözkonusu durumun, pandeminin hafiflemesi, hatta tamamen sona ermesi durumunda bile bir süre devam edeceği ifade ediliyor. Çünkü yapılan çalışmalar, koronavirüs ailesinin 4 derecede 72 saat, derin dondurucuda (-20) ise 2 yıl hayatta kalabildiğini gösteriyor.

Devamını Oku

İHTİYACINIZ OLAN EĞİTİM BURADA

Türkiye’nin dişhekimliği konusunda mezuniyet sonrası eğitim lideri VESTA’ya hoş geldiniz. Lütfen sitemizi gezip dolaşın. İlgi duyduğunuz eğitimlerden birini seçebilir, daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz. İhtiyacınız olan eğitim burada yok mu? O zaman bizim size ihtiyacımız var, lütfen bizi arayın.

Devamını Oku

Diş Hekimleri Tıbbi Malzeme Taleplerini USHAŞ Sistemi Üzerinden Yapacak

Korona virüsü salgını, diş hekimlerinin tıbbi malzemelere ulaşmasını zorlaştırmıştı. Ağız Diş Sağlığı Kuruluşları ve Sağlık Turizmi Derneği (ADİSSAD), maske, tulum, gözlük, dezenfektan vb. malzemelerin özel ağız ve diş sağlığı tesislerine tedariki için USHAŞ Uluslararası Sağlık Hizmetleri A.Ş. ile anlaştı. Talep toplamaya yönelik yapılan duyuru güncellendi, talepler USHAŞ Sipariş Yönetim Sistemi üzerinden toplanacak. Diş hekimleri, Sağlık Bakanlığı aracılığı ile uygun fiyatlı tıbbi malzemelere ulaşabilecek.

Devamını Oku