Videolar

Kadavra Kurs Standartlarında Kovid-19 Güncellemesi

Pandemi dönemi ve sonrasında kadavra uygulamalı kurslar nasıl mı olacak? Türkiye’de kadavra uygulamalı kursların öncüsü VESTA Akademi, yeni standartları belirledi. Ortam, kıyafetler, ilave tedbirler, tümü ve daha fazlası bu programda.27.08.2020

Kovid-19 pandemisi, bütün dünyada alışkanlıkları, yaşam tarzlarını, iş yapma biçimlerini, kısacası gündelik hayatın her bir parçasını az veya çok değiştirdi, dönüştürdü.

Elbette, Türkiye’de kadavra uygulamalı diş hekimliği kurslarının öncüsü ve tartışmasız lideri VESTA Akademi ve Knightsbridge Academy olarak biz de, eğitim düzenleme standartlarımızı Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu’nun tavsiyelerine göre tekrar gözden geçirdik.

Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu üyeleri ve IDEA Deneysel Ar-Ge Eğitim Merkezi yönetimi ile istişare ederek ve onların onayını alarak, kadavra uygulamalı eğitimlerimizde hayata geçirdiğimiz yeni standartları; VESTA & Knightsbridge Academy Eğitim Koordinatörü Dr. Mustafa Bekerecioğlu uygulamalı biçimde anlatıyor.

Tedbir, herşeydir.

İyi seyirler.


KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

Bildiğniz gibi “marifet iltifata tabidir” demiş atalarımız. O yüzden lütfen kanalımıza abone olmayı, videolarımızı paylaşmayı ve meslektaşlarınızı haberdar etmeyi unutmayınız.


#KadavraKursları #Kovid19 #Pandemi #VESTA #DrVestaYoutube #IDEA #DrVesta #KnightsbridgeAcademy #dişhekimi #dişhekimliği #kadavradacerrahi #VYG #cerrahi #implantoloji #implantkursu

Bunlar da ilginizi çekebilir

Dental Kemik Cerrahisinde İleri Teknikler

Türkiye’de kadavra uygulamalı eğitimlerin öncüsü ve tartışmasız lideri olan VESTA, hekimlerin bu yöndeki bilgi ve tecrübe ihtiyacını karşılamak üzere Dental Kemik Cerrahisinde İleri Teknikler Kursunu tasarladı.

İzle

Kadavra Kurs Standartlarında Kovid-19 Güncellemesi

Pandemi dönemi ve sonrasında kadavra uygulamalı kurslar nasıl mı olacak? Türkiye’de kadavra uygulamalı kursların öncüsü VESTA Akademi, yeni standartları belirledi. Ortam, kıyafetler, ilave tedbirler, tümü ve daha fazlası bu programda.

İzle

Kompozit Rezinlerle Ön Bölgede Estetik Çözümler

#DrVestaYouTube ekibi bu kez diş hekimliğinde mezuniyet sonrası sürekli eğitim konusunda Türkiye’nin tartışmasız lider kuruluşu VESTA Akademi’nin eğitimlerinden birini ziyaret etti: Kompozit Rezinlerle Ön Bölgede Estetik Çözümler. Alper Etiş sordu, kursun eğitmeni Prof. Dr. Esra Uzer Çelik cevapladı.

İzle

Dergi Deneme

İzle