Diş Hekimliğinde Webinar Dönemi Başladı
Zaman veya bütçe problemleri nedeniyle yapılamayan, veya nadiren yapılabilen birçok etkinlik, webinarlar sayesinde kolayca ve çok daha uygun maliyetlerle hayata geçirilebiliyor.


08.03.2018

Diş hekimliğinde mezuniyet sonrası sürekli eğitim alanında Türkiye’nin öncü ve lider kuruluşu olan VESTA’dan yeni proje: Webinar dönemi başladı! “Web Based Seminar” kelimelerinin kısaltılması ile terimleşen webinarlar, internet hızının artması ile birlikte ciddi fırsatlar sunuyor.

Zaman veya bütçe problemleri nedeniyle yapılamayan, veya nadiren yapılabilen birçok etkinlik, webinarlar sayesinde kolayca ve çok daha uygun maliyetlerle hayata geçirilebiliyor.

Hiçbir yazılım indirmenize ve kurmanıza gerek kalmaksızın yalnızca web tarayıcınızı kullanarak eş zamanlı ve canlı olarak sunumlarınızı yapabileceğiniz/izleyebileceğiniz sistem VESTA | Vestiyer Akademi kalitesi ile düzenleniyor.

Dünyanın en güçlü, en yaygın dental yayın ağı Dental Tribune International’ın (DTI) Türkiye iş ortağı olan Vestiyer Yayın Grubu, Dental Tribune Study Club (DTSC) etkinliklerine başladı.Mevcut videoları incelemek için www.dtstudyclub.web.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.Webinar Nedir?

İstediğiniz konuşmacı ve konuyu belirleyebileceğiniz, interaktif katılımlı bir canlı oturmdan, eğitimden veya seminerden bahsediyoruz aslında.

Bu interaktif canlı toplantıda, konuşmacı kendi ofis veya muayenhanesinden sunumunu yaparken, katılımcılar da muayenehane veya ev konforunda izliyor, sorular soruyor.

Böylece hiçkimse seyahat etmek zorunda kalmıyor ve sponsor firmalar eğitmenin yahut katılımcı hekimlere ait seyahat, karşılama, ağırlama, konaklama gibi yükümlülüklerden kurtulmuş oluyor.

Bütün bunların dışında, sözkonusu toplantı veritabanımıza kaydediliyor ve yıl boyunca izlenebiliyor

Her türlü altyapı, tanıtım ve teknik açıdan desteğin VESTA tarafından sunulduğu bu özel platforma siz de yerinizi almakta gecikmeyin.60-80 Kişilik Toplantı Maliyetine Yüzlerce Kişiye Erişin

DTSC, size, herhangi bir otelde düzenleyeceğiniz 60-80 kişilik bir organizasyondan daha ekonomik bir maliyetle, yüzlerce kişiye erişme imkânı sunuyor.

Ayrıca sunumun video kaydı dtstudyclub.web.tr adresinde sizin için arşivleniyor ve canlı sunumu izleyemeyen hekimler, daha sonra dilediği gün ve saatte sunumu izleme imkanı buluyor.

Belli bir bölümü veya tümünü kaçırdığını düşünen katılımcılar da tekrar tekrar izleyebiliyor.Diş Hekimleri Nasıl Haberdar Olacak?

Sunum konusunu belirlediniz, eğitmenle anlaştınız, DTSC’daki sunum tarih ve saatinizi rezerve ettiniz... Hepsi güzel ama diş hekimleri sizin sunumunuzdan nasıl haberdar olacak ve eğitime kayıt yaptıracak?

Bu konuda Vestiyer Yayın Grubu’nun güçlü desteği sizinle. Elbette öncelikle siz kendi müşteri portföyünüzü, veritabanınızda yer alan hekimleri haberdar edecek ve onları webinara ücretsiz kayıt olma konusunda bilgilendireceksiniz.

Biz de Vestiyer Yayın Grubu olarak, profesyonel tanıtım kanallarımızla sizlere destek olacağız.

• VYG’nin sosyal medya kanallarında duyuru
• Dentiss.com’da haber yayını ve haberin ayrıca sosyal medyada duyurulması
• Dentiss.com’da ve dental-tribune.com’un Türkiye sayfalarında banner
• 20 binden fazla üyesi bulunan VYG Duyuru Sistemine profesyonelce hazırlanmış mailing ile iki kez e-duyuru
• dtstudyclub.web.tr veritabanında bulunan üyelere iki kez duyuruTanıtım Videosu

Dilerseniz, sunumun duyurularında kullanılmak üzere profesyonel bir video klip hazırlanabilir. 30-60 Saniyelik bir video ile daha fazla katılımcıya ulaşma imkanı bulabilirsiniz.

Böyle bir talep olması durumunda, video çekim ve montajı ayrıca ücretlendirilecektir.Webinar Size Neler Sunuyor?

• Sanal sınıf ortamında verilen 45-60 dakikalık online sunumun ardından 30 dakika soru-cevap bölümü,
• Dünya genelinde herhangi bir bilgisayardan erişilebilir canlı yayın imkânı,
• DTSC online arşivindeki sunumun profesyonel kaydı, düzenlenmesi ve arşivlenmesi hizmeti,
• Teknik destek, kapsamlı brifing ve eğer istenirse bir konuşmacı ve/veya konu bulunmasında yardım,
• 500 katılımcıya kadar canlı izleyici
• ADA CERP tarafından desteklenen kredilendirme
• Webinarın Uluslararası DTSC platformunda tanıtımı
• Sponsor firmalar, katılımcıları takip edebilmek için webinara kayıt olan bütün üyelerin listesini (Eğer üye belirttiyse, ülke, ad, adres, telefon, e-posta dahil) alabilirler.Teknik İhtiyaçlar

Sunum, konuşmacının kliniğinde, ofisinde veya dilediğiniz herhangi bir ortamda yapılabilir. Ancak mekânda iyi kalitede geniş band kablolu bir internet bağlantısı gerekiyor.

Bunun dışında sizin özel bir altyapı kurmanıza gerek yok. Sunumun yapılabilmesi için gerekli diğer bütün teknik detayları VESTA hallediyor. Tecrübeli ekibimiz, sunumun olacağı gün ve saatte, konuşmacının bulunduğu ve yayının yapılacağı mekânda konuşlanarak size destek oluyor.

Bunun yanısıra, konuşmacı sunumunu dilerse ekibimizin sağlayacağı bilgisayardan dilerse kendi bilgisayarından yapabiliyor.Detaylı Bilgi ve Rezervasyon

ELİF TAMAN YAZICI
+90 555 975 55 44
[email protected]

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

Diş Hekimleri Tıbbi Malzeme Taleplerini USHAŞ Sistemi Üzerinden Yapacak

Korona virüsü salgını, diş hekimlerinin tıbbi malzemelere ulaşmasını zorlaştırmıştı. Ağız Diş Sağlığı Kuruluşları ve Sağlık Turizmi Derneği (ADİSSAD), maske, tulum, gözlük, dezenfektan vb. malzemelerin özel ağız ve diş sağlığı tesislerine tedariki için USHAŞ Uluslararası Sağlık Hizmetleri A.Ş. ile anlaştı. Talep toplamaya yönelik yapılan duyuru güncellendi, talepler USHAŞ Sipariş Yönetim Sistemi üzerinden toplanacak. Diş hekimleri, Sağlık Bakanlığı aracılığı ile uygun fiyatlı tıbbi malzemelere ulaşabilecek.

Devamını Oku

TAZE KADAVRADA CERRAHI KURSLARI

VESTA, uzun yıllardan bu yana, taze insan kadavraları üzerinde temel ve ileri cerrahi kursları düzenlemektedir. Bu eşsiz deneyim, sizi mesleğinizde bir seviye daha yükseltecektir.

Devamını Oku

İHTİYACINIZ OLAN EĞİTİM BURADA

Türkiye’nin dişhekimliği konusunda mezuniyet sonrası eğitim lideri VESTA’ya hoş geldiniz. Lütfen sitemizi gezip dolaşın. İlgi duyduğunuz eğitimlerden birini seçebilir, daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz. İhtiyacınız olan eğitim burada yok mu? O zaman bizim size ihtiyacımız var, lütfen bizi arayın.

Devamını Oku

Bugünlerin kıymetini bilin, güzelce dinlenin; çünkü diş hekimlerini ve dental sektörü çok yoğun günler bekliyor

Elbette bu kayıtsız şartsız bir iyimserlik değil. Sadece yaptığımız farklı projeksiyonların, gelecek senaryolarının gayet olumlu yönde seyrettiğini görüyoruz. Bu da bizi umutlandırıyor. Yeter ki, dereye su gelinceye kadar kurbağanın gözü patlamasın.

Devamını Oku

SİZE ÖZEL KURS TASARIMI

Devamını Oku

VESTA Dental İmplantoloji Okulu

VESTA Dental İmplantoloji Okulu, hem birbirinden bağımsız olarak katılabileceğiniz ama dilerseniz belli bir sırayla tümünü alabileceğiniz 5 farklı eğitimden oluşuyor. Toplamda 13 gün süren yüzyüze ve uygulamalı eğitimlere ilave olarak, yılda iki kez Online Study Club etkinliğine katılacaksınız.

Devamını Oku