Dergi
Roots

Endodonti, her diş hekiminin bildiği gibi muayenehane pratiğinde en sıklıkla yapılan diş hekimliği uygulamalarından biridir. Bu sebeple de diş hekimleri tarafından en fazla ilgi duyulan yenilik ve gelişmelerin yakından takip edildiği bir bilim dalı olarak bilinmektedir.

e-Abonelik Ücreti (Tüm Dergiler)
Bir yıl: 200 TL / İki yıl: 350 TL / Üç yıl: 450 TL

 

 

200.00 TL
Satın Al

Detaylar


Türkiye’nin İlk ve Tek Endodonti Dergisi

Endodonti, her diş hekiminin bildiği gibi muayenehane pratiğinde en sıklıkla yapılan diş hekimliği uygulamalarından biridir. Bu sebeple de diş hekimleri tarafından en fazla ilgi duyulan yenilik ve gelişmelerin yakından takip edildiği bir bilim dalı olarak bilinmektedir. Konservatif yaklaşımların diş hekimliğindeki önemi anlaşıldıkça, endodontiye ilgi de buna paralel olarak artmaktadır.

Türkiye’nin ilk endodonti dergisi olan Roots, Eylül 2007 itibariyle yayın hayatına başladı. Dental Tribune International’ın Almanca, İngilizce, Fransızca ve Çekçe olarak yayımladığı derginin Türkiye edisyonu, Vestiyer Yayın Grubu tarafından hazırlanarak diş hekimlerine sunuluyor. Roots'ta ayrıca Türk bilimadamlarının makaleleri, vaka sunumları, araştırmaları da yayınlanıyor.

Her geçen gün endodontinin öneminin daha da ortaya çıktığı bir dönemde, diş hekimlerinin bu alanda ihtiyaç duyduğu bilgileri onlara ulaştıran Roots'ta, röportajlar, ürün tanıtımları ve etkinlik haberlerine de yer veriliyor.
 

Editör & Yayın Kurulu

Editör: Doç. Dr. Mustafa Gündoğar

Yayın Kurulu (Soyadı Alfabetigine Göre): Doç. Dr. Taha Özyürek (Başkan), Prof. Ebru Özsezer Demiryürek, Prof. Dr. Kürşat Er, Prof. Dr. Nimet Gençoğlu, Prof. Dr. Nicola Mary Grande, Prof. Dr. Mehmet Baybora Kayahan, Prof. Dr. Alper Kuştarcı, Prof. Dr. Emre Nagaş, Prof. Dr. Gianluca Plotino, Dr. Simone Staffoli, Doç. Dr. Gülşah Uslu, Dr. Öğr. Üyesi Koray Yılmaz


Teknik Detaylar

Ebat: 210 x 297 mm / Sayfa Adedi: 48-80
Yayın Periyodu: Yılda 2 Sayı


e-Abonelik Ücreti (Tüm Dergiler)

Bir yıl: 200 TL / İki yıl: 350 TL / Üç yıl: 450 TL

e-Abone olduğunuz zaman yıl içinde çıkan tüm Vestiyer Yayın Grubu dergilerine ulaşabilir, geriye dönük 10 yıllık dergi arşivinden yararlanabilir, istediğiniz dergiyi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Burayı hemen tıklayarak online dergi erişim linklerine ulaşabilirsiniz.


Abone İlişkileri

Dergi hakkında sorularınıza cevap almak veya telefonda abone olmak için,
lütfen abone ilişkileri departmanımızı arayınız:

+90 212 481 02 20 (pbx)
 


Haber Merkezi

Elvan Genç

+90 212 481 02 20 (pbx)

[email protected]
[email protected]Reklam Servisi

Vestiyer Yayın Grubu dergilerine ve/veya web portallarına reklam vermek, ürünleriniz hakkında tanıtım yazıları yayınlatmak isterseniz, lütfen Reklam Servisimizle görüşünüz:

Elif Taman Yazıcı

+90 555 975 55 43
+90 212 481 02 20 (pbx)

[email protected]

 


**2014 yılında yayını durdurulan derginin basımı 2019 yılında yeniden başlamış, 2020 yılında elektronik dergi formatına geçilmiştir.

Üyelik Bilgilerim

Kendinize Yatırım Yapın

Tarih Etkinliğe Dair Detaylar Şehir
Bütün Etkinlikleri Göster

Bunlar da ilginizi çekebilir