Dergi
GREATIST Fulpaket Sınırlı Kontenjan için Sadece 180 EUR

Evet, yanlış okumadınız.

Bu sayfada gördüğünüz bütün ürünler (kongre, sempozyum, kurs, dergi...) hepsi için toplamda ödeyeceğiniz tutar sadece 180 EUR! Ancak kontenjan kısıtlı. Acele etmenizde fayda var.

Hatta biraz daha ileri gittik: Eğer Maximum kart kullanıyorsanız, bunu da 3 taksitte ödeyebiliyorsunuz. 

180.00 EUR
Seçenekler

Detaylar

İŞTE SADECE 180 EUR ÖDEYEREK SAHİP OLACAĞINIZ
GREATIST FULPAKET’İN İÇERDİKLERİ


Diş hekimliğine dair bilgilerinizi güncellemek için Greatist Kongresi’ne katılıp, Türkiye’nin en prestijli dental yayına e-dergi formatına ve arşivine bir yıl boyunca abone olmak; yardımcı personelinizi ona özel konularla düzenlenen eğitime ücretsiz göndermek, Cuma ve Cumartesi günü açık büfe öğlen yemeği, Pazar günü açık büfe brunch'a katılmak…

Evet, farkındayız, okumaktan yoruldunuz. O yüzden biz buna kısaca “Greatist Fulpaket” diyoruz. Ve 180 EUR olarak belirlediğimiz bu paketten sadece 300 meslektaşımızı yararlandırabileceğiz.

180 EUR'luk Paket Kontenjanı Biterse Üzülmeyin!

300 kişi ile sınırlandırdığımız kampanyamızı kaçırırsanız hemen üzülmeyin. Kampanya sonrasında siz de hemen arayabilir, kademeli artan bu ayrıcalıklı pakete sahip olabilirsiniz.


Greatist Diş Hekimliği Kongre ve Fuarı

Diş hekimliği alanında gerçekleştirilen köklü ve kapsamlı etkinliklerden olan Dental İstanbul, 2015 yılından bu yana “GREATIST Diş Hekimliği Kongre ve Fuarı” adıyla yepyeni bir konsept ve daha yüksek uluslararası profille gerçekleştirilmeye başlıyor.
 
Ülkemizin diş hekimliği alanındaki bağımsız en büyük bilimsel kongresi olan etkinlik, artık dünya liginde. Kongre kapsamındaki bütün etkinliklere katılabilir, poster sunumu ya da sözlü bildiri başvurusunda bulunabilir, Cumartesi günü sunulan açık büfe öğle yemeği ve Pazar sabahı sunulan açık büfe kahvaltı dahil bütün imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Greatist hakkında daha geniş bilgi için kongre resmi web sitesi www.greatist.pro adresinde ziyaret edebilirsiniz.
 

HANGİ DERGİLERİN E-DERGİ FORMATI HEDİYE?

Vestiyer Yayın Grubu (VYG) Fulpaket üyeleri artık dergilerin online arşivine ücretsiz olarak erişebiliyor. VYG'nin İdeal Online ile yapmış olduğu iş birliği neticesinde bütün dergiler İdeal Online eArşivine yüklenmeye başladı. GREATIST Fulpaket üyelerinin hediye şifreleri kendilerine gönderilecektir.
 
Dişhekimliği Dergisi, 1 Yıllık eAbonelik

Türkiye‘nin, diş hekimliği konusunda, düzenli yayınlanan en köklü dergisi. Adından da anlaşılacağı üzere, diş hekimliğini ve diş hekimini ilgilendiren her ne varsa, bu derginin kapsama alanına giriyor.

Implants Türkiye, 1 Yıllık eAbonelik

Dental Tribune International’ın Almanya, İngiltere, Fransa, Polonya, Çek Cumhuriyeti’nde yayınlanan “Implants” dergisi artık Türkiye’de! Oral implantoloji konusunda diş hekimleri için son derece öğretici bilgilerin bulunduğu güncel makalelerle donatılmış derginin Türkiye baskısında orijinal makalelerin, güncel gelişmelerin yanı sıra Türk akademisyenlerin de yayınları bulunacak.
 

Cosmetic Dentistry Türkiye, 1 Yıllık eAbonelik

Dünyanın en büyük dental yayıncılık şirketi olan Dental Tribune International’ın sürekli eğitim dergilerinden biri olan Cosmetic Dentistry’yi Türk diş hekimleri ile buluşturuyoruz.

Derginin Almanya’da yayınlanan orijinal edisyonundan tercüme edilmiş makalelerin yanı sıra Türk bilim insanlarının çalışmaları da Cosmetic Dentistry Türkiye’de yerini alıyor.

Roots, 1 Yıllık eAbonelik

Eylül 2007 itibariyle yayın hayatına başlayan Türkiye’nin ilk endodonti dergisi olan Roots, yeniden yayımlanıyor. Dental Tribune International’ın Almanca, İngilizce, Fransa ve Çekçe olarak yayımladığı derginin Türkiye edisyonu, Vestiyer Yayın Grubu tarafından hazırlanarak diş hekimlerine sunuluyor. Roots'ta ayrıca Türk bilim insanlarının makaleleri, vaka sunumları, araştırmaları da yayınlanıyor.

Dental Tribune, 1 Yıllık eAbonelik

İlginç vaka sunumları, görücüye çıkmış dental ürünlere dair uzmanlar tarafından yazılmış “ilk izlenim”ler, röportajlar ve etkinlik duyuruları da Dental Tribune’de okuyucuya ulaşıyor. Dental Tribune, dünya üzerinde 90’dan fazla ülkede, 600.000’den fazla dişhekimine ulaşan bir yayın.
 


ASİSTANINIZA ÖZEL ÜCRETSİZ EĞİTİM

(24 Ekim 2021)

Siz Greatist Kongresi’nde mesleğinizle ilgili gelişmeleri takip edip, bilgi ve birikiminizi güncellerken, yardımcı personeliniz de, kendisine özel konular içeren eğitime "ücretsiz" katılarak kendi alanında bir adım öne geçsin.

BİR ADET KURS KATILIMI DA ÜCRETSİZ

“Greatist Fulpaket” üyesi olduğunuz takdirde, Greatist kapsamında düzenlenecek olan meslekî kurslardan bir tanesine katılma hakkınız var. Size sunulacak kurs listesinde kontenjanı müsait olan herhangi birini seçerek kayıt olabilirsiniz.

Kurs kontenjanları sınırlı olup başvuru önceliğine göre kayıt alınacaktır. Bütün kurs kontenjanlarının dolması halinde ise, bu fırsattan yararlanamayabilirsiniz.

GREATIST FULPAKET’E NASIL SAHİP OLACAKSINIZ?

Telefon
0212 481 02 20
Hemen arayıp, sorularınıza cevap alabilir, kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Online
Bu sayfayı kullanarak, kredi kartınızla güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kısa Mesaj
Ben bunlarla uğraşamam diyorsanız, “HEPSI 180**” yazıp 0552 286 96 60’e mesaj gönderin. Biz size ulaşıp kaydınızı yapalım.

Not: Telefon operatörünüzün size uyguladığı standard SMS fiyatlandırması geçerlidir. Greatist Fulpaket bedeli olan 180 EUR veya VYG’na ait herhangi bir ücret telefon faturanıza yansımayacaktır.

GREATIST 180 EUR Fulpaket broşürünü buradan indirebilirsiniz. (Linkteki broşür 2018 tarihlerini içermekte olup 2022 broşürü güncellenince aynı linkten gösterilecektir)

Üyelik Bilgilerim

Kendinize Yatırım Yapın

Tarih Etkinliğe Dair Detaylar Şehir
Bütün Etkinlikleri Göster

Bunlar da ilginizi çekebilir