Dergi
Cosmetic Dentistry Türkiye

Dünyanın en büyük dental yayıncılık şirketi olan Dental Tribune International’ın sürekli eğitim dergilerinden biri olan Cosmetic Dentistry’yi Türk diş hekimleri ile buluşturuyoruz. Derginin Almanya’da yayınlanan orijinal edisyonundan tercüme edilmiş makalelerin yanı sıra Türk bilim insanlarının çalışmaları da Cosmetic Dentistry Türkiye’de yerini alıyor.

e-Abonelik Ücreti (Tüm Dergiler)
Bir yıl: 200 TL / İki yıl: 350 TL / Üç yıl: 450 TL

200.00 TL
Satın Al

Detaylar

Vestiyer Yayın Grubu’ndan Yeni Bir Dergi Daha

Günümüz diş hekimliğinde hastaların diş hekimlerinden estetik beklentileri gün geçtikçe artıyor. Porselen veneerler, laminate veneerler, bonding uygulamaları, dişeti greftleri, gingivektomi, kron boyu uzatma… ve daha birçok tedavi ile ilgili güncel yaklaşımlar diş hekimlerinin araştırma alanına giriyor.

Tam da bu sebeple Vestiyer Yayın Grubu, Dünyanın en büyük dental yayıncılık şirketi olan Dental Tribune International’ın sürekli eğitim dergilerinden biri olan Cosmetic Dentistry’yi Türk diş hekimleri ile buluşturma kararı aldı.

Derginin Almanya’da yayınlanan orijinal edisyonundan tercüme edilmiş makalelerin yanı sıra Türk bilim insanlarının çalışmaları da Cosmetic Dentistry Türkiye’de yerini alacak.

Dergide diş hekimliğinde kozmetik ile ilgili olan güncel vaka sunumları, derlemeler, araştırmalar ve ürün tanıtımları okuyucuları ile buluşacak.

Editör & Yayın Kurulu

Editör: 
Dt. Mustafa Bekerecioğlu
Yayın Kurulu (Soyadı Alfabetiğine Göre): Doç. Dr. Nilsun Bağış, Doç. Dr. Bilal Yaşa, Doç. Dr. Seda Özturan, Prof. Dr. Tuncer Burak Özçelik


Teknik Detaylar

Ebat: 210 x 297 mm / Sayfa Adedi: 48-80
Yayın Periyodu: Yılda 1 Sayı


e-Abonelik Ücreti (Tüm Dergiler)
Bir yıl: 200 TL / İki yıl: 350 TL / Üç yıl: 450 TL

e-Abone olduğunuz zaman yıl içinde çıkan tüm Vestiyer Yayın Grubu dergilerine ulaşabilir, geriye dönük 10 yıllık dergi arşivinden yararlanabilir, istediğiniz dergiyi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Burayı hemen tıklayarak online dergi erişim linklerine ulaşabilirsiniz.


Abone İlişkileri

Dergi hakkında sorularınıza cevap almak veya telefonda abone olmak için,
lütfen abone ilişkileri departmanımızı arayınız:

Dergi hakkında sorularınıza cevap almak veya telefonda abone olmak için,
lütfen abone ilişkileri departmanımızı arayınız:

+90 212 481 02 20 (pbx)
 


Haber Merkezi

Elvan Genç

+90 212 481 02 20 (pbx)

[email protected]
[email protected]Reklam Servisi

Vestiyer Yayın Grubu dergilerine ve/veya web portallarına reklam vermek, ürünleriniz hakkında tanıtım yazıları yayınlatmak isterseniz, lütfen Reklam Servisimizle görüşünüz:

Elif Taman Yazıcı

+90 555 975 55 43
+90 212 481 02 20 (pbx)
​​​​​​​
[email protected]

 


 

Üyelik Bilgilerim

Kendinize Yatırım Yapın

Tarih Etkinliğe Dair Detaylar Şehir
Bütün Etkinlikleri Göster

Bunlar da ilginizi çekebilir