VESTA KURS TAKVİMİ

VESTA Kurs Takvimi, yıllık olarak planlanmakta fakat sadece satışa açık olan kurslar takvimde yayınlanmaktadır. Takvimin güncel halini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz.16.05.2019

VESTA Akademi, yıl boyunca yurt içinde ve dışında, hem Türkiye’den katılan hekimlere hem de uluslararası diş hekimlerine yönelik bir çok eğitim düzenlemektedir. Bu eğitimlerle ilgili detaylı bilgiler web sitemizde mevcuttur. 

Ancak bütün kursları derli toplu bir takvim şeklinde incelemek isteyen meslektaşlarımız için aşağıdaki tablo yardımcı olacaktır. Tabloda, kursların hangi dilde veya dillerde yapıldığı, tarihleri, eğitmenler ve hangi şehirde düzenlendiği yer almaktadır. 

VESTA Kurs Takvimi, yıllık olarak planlanmaktadır. Bazı kurslar yılda birden fazla düzenleniyor olsa da sadece satışa açık olan veya kontenjanı dolmuş ama henüz gerçekleştirilmemiş olan kurslar takvimde yayınlanmaktadır. Takvimin güncel halini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz.

BİLGİ & REZERVASYON

VESTA Kurslarıyla ilgili daha geniş bilgi edinmek, sorularınıza cevap almak, size en uygun ödeme şartlarını konuşmak veya kurslarda rezervasyon yapmak için bizi arayabilirsiniz:

0212 481 02 20
0555 518 87 27 - İlhan Köse

PDF OLARAK GÖRÜNTÜLE

VESTA Eğitim Takvimini PDF formatında görüntülemek veya bilgisayarınıza / cep telefonunuza kaydetmek isterseniz DrVesta.com/takvim linkine tıklayabilirsiniz. Bu linkteki takvim düzenli olarak güncellenmektedir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Kadavra Uygulamalı Kursların Sonu mu?

Koronavirüs salgını sebebiyle, ABD’deki doku bankaları, bağış kabulünü durdurmuş bulunuyor. Bunun sonucu olarak da, dünya genelindeki tıp fakültelerinin ve eğitim kurumlarının taleplerine cevap vermiyorlar. Sözkonusu durumun, pandeminin hafiflemesi, hatta tamamen sona ermesi durumunda bile bir süre devam edeceği ifade ediliyor. Çünkü yapılan çalışmalar, koronavirüs ailesinin 4 derecede 72 saat, derin dondurucuda (-20) ise 2 yıl hayatta kalabildiğini gösteriyor.

Devamını Oku

TAZE KADAVRADA CERRAHI KURSLARI

VESTA, uzun yıllardan bu yana, taze insan kadavraları üzerinde temel ve ileri cerrahi kursları düzenlemektedir. Bu eşsiz deneyim, sizi mesleğinizde bir seviye daha yükseltecektir.

Devamını Oku

VESTA Dental İmplantoloji Okulu

VESTA Dental İmplantoloji Okulu, hem birbirinden bağımsız olarak katılabileceğiniz ama dilerseniz belli bir sırayla tümünü alabileceğiniz 5 farklı eğitimden oluşuyor. Toplamda 13 gün süren yüzyüze ve uygulamalı eğitimlere ilave olarak, yılda iki kez Online Study Club etkinliğine katılacaksınız.

Devamını Oku

Diş Hekimleri Tıbbi Malzeme Taleplerini USHAŞ Sistemi Üzerinden Yapacak

Korona virüsü salgını, diş hekimlerinin tıbbi malzemelere ulaşmasını zorlaştırmıştı. Ağız Diş Sağlığı Kuruluşları ve Sağlık Turizmi Derneği (ADİSSAD), maske, tulum, gözlük, dezenfektan vb. malzemelerin özel ağız ve diş sağlığı tesislerine tedariki için USHAŞ Uluslararası Sağlık Hizmetleri A.Ş. ile anlaştı. Talep toplamaya yönelik yapılan duyuru güncellendi, talepler USHAŞ Sipariş Yönetim Sistemi üzerinden toplanacak. Diş hekimleri, Sağlık Bakanlığı aracılığı ile uygun fiyatlı tıbbi malzemelere ulaşabilecek.

Devamını Oku

İHTİYACINIZ OLAN EĞİTİM BURADA

Türkiye’nin dişhekimliği konusunda mezuniyet sonrası eğitim lideri VESTA’ya hoş geldiniz. Lütfen sitemizi gezip dolaşın. İlgi duyduğunuz eğitimlerden birini seçebilir, daha fazla bilgi için bizi arayabilirsiniz. İhtiyacınız olan eğitim burada yok mu? O zaman bizim size ihtiyacımız var, lütfen bizi arayın.

Devamını Oku

SİZE ÖZEL KURS TASARIMI

Devamını Oku