Kitap » PTC Teknik Kitaplar Serisi
Ön ve Arka Dişlerde Porselen Uygulamaları

John C. Ness, CDT

Çeviri Editörü: Dr. Uğur Ergin

Her aşamanın çizimlerle anlatıldığı bu kitap, anterior işlerinizi bir üst seviyeye taşıyor. Gelişmiş prosedürler kullanarak, yığım için gereken zamanı şaşırtıcı derecede azaltacak, diğer işlerinize daha fazla zaman ayırabileceksiniz.

ISBN: 978-975-6250-18-1
640.00 TL
Seçenekler
Buradan İnceleyebilirsiniz : PTC Set Broşürü

Detaylar

PTC Serisi Altıncı Kitap
Ön ve Arka Dişlerde Porselen Uygulamaları


Porselen yapımı için size gereken işte bu kitap

Bir seramist olarak hızınız ve ortaya koyduğunuz ürünün kalitesi; porselen restorasyonlar için gerekli aşamaları ne kadar iyi anladığınıza bağlıdır.

Bir köprü veya tek kuron ünitesinin nasıl yapıldığını A’dan Z’ye anlatan bu kitapla eğitiminize başlayın yahut mevcut becerilerinizi geliştirin.

Anterior yığımı

Her aşamanın çizimlerle anlatıldığı bu kitap, anterior işlerinizi bir üst seviyeye taşıyor. Gelişmiş prosedürler kullanarak, yığım için gereken zamanı şaşırtıcı derecede azaltacak, diğer işlerinize daha fazla zaman ayırabileceksiniz.

Posterior yığımı

Kitap, anterior yığımı gibi posterior yığım için de size net, tamamen anlaşılır bir prosedür sunuyor. PTC Teknik Kitaplar Dizisi’nin diğer ciltleri gibi, burada da, doğru fırça, cihaz ve enstrümanlar gösteriliyor. Böylece bir sonraki aşamada ne kullanacağınızı düşünerek vakit kaybetmeniz önleniyor.

Teknik Özellikler

Kitap Adı
Ön ve Arka Dişlerde Porselen Uygulamaları

Orijinal Adı
Anterior and Posterior Porcelain Application

Ebat: 210 mm x 300 mm
Sayfa Sayısı: 128 Sayfa + Kapak
Kağıt: 170 g/m2 parlak kuşe kağıt
Baskı: 4+4 Renkli Ofset Baskı
Kapak: Cilt Bezli Sert Kapak
Cilt: İplik Dikişli


PTC KİTAP SERİSİ BROŞÜRÜ

PTC Teknik Kitaplar Serisi’ndeki bütün kitapların kısa tanıtımlarının ve fiyatlarının yer aldığı broşürümüzü PDF formatında buradan indirip, inceleyebilirsiniz.

Broşürü indirmek için bu linki tıklayınız.
 

PTC Teknik Kitaplar Serisi Hakkında
The PTC TechBook Series


John Ness’den Diş Teknisyenliğine Özel
Her konunun, mükemmel fotoğraflar ve çizimlerle, adım adım anlatıldığı kitaplardan oluşan bu setin yazarı, Amerika’nın en ünlü diş teknisyenlerinden biri olan ve 2009 yılında vefat eden John Ness. Diş teknisyenliği eğitiminde, tamamiyle kendisine ait, tescilli bir sistemin mucidi olan Ness’in kitapları, şimdi Türkçe.

Adım Adım Diş Teknisyenliği: Ne, Nasıl Yapılır?
PTC Teknik Kitaplar Dizisi, tecrübeyle dolu başarılı bir meslek hayatı boyunca edinilmiş bilginin damıtılmasıyla ortaya çıkmıştır. Dental laboratuvar teknolojisinin adım adım anlatıldığı, anlaşılması çok kolay bir ansiklopedi niteliğindedir.

Her Diş Teknisyeni için Mükemmel Bir Kaynak
Her şeyin fotoğraflarla ve anlaşılır bir dille anlatıldığı PTC Teknik Kitaplar Dizisi, baştan sona renkli, birinci sınıf bir baskıyla sunuluyor. Her ayrıntıyı adım adım inceleyen bu kitaplar, diş teknisyenleri için gerekli temel bilgi ve becerilerin yanı sıra dental anatomi ve estetiği de içermektedir.

Serinin bütün kitaplarını görmek için lütfen aşağıdaki linki izleyin:
www.vyg.com.tr/ptc
Üyelik Bilgilerim

Kendinize Yatırım Yapın

Tarih Etkinliğe Dair Detaylar Şehir
Bütün Etkinlikleri Göster

Bunlar da ilginizi çekebilir