Dergi
GREATIST Fulpaket Sınırlı Kontenjan için Sadece 750 TL

Evet, yanlış okumadınız.

Bu sayfada gördüğünüz bütün ürünler (kongre, sempozyum, kurs, dergi...) hepsi için toplamda ödeyeceğiniz tutar sadece 750 TL. Çünkü 180 Euro olan paketimizde 1 Euro'yu 3,62 TL olarak sabitledik. Ancak kontenjan kısıtlı. Acele etmenizde fayda var.

Hatta biraz daha ileri gittik: Eğer Maximum kart kullanıyorsanız, bunu da 3 taksitte ödeyebiliyorsunuz. 

750.00 TL
Seçenekler

Detaylar

İŞTE SADECE 750 ÖDEYEREK SAHİP OLACAĞINIZ
GREATIST FULPAKET’İN İÇERDİKLERİ


Diş hekimliğine dair bilgilerinizi güncellemek için Greatist Kongresi’ne katılıp, Türkiye’nin en prestijli dental yayınlarından 8 farklı dergiye bir yıl boyunca abone olmak; bu arada bir arkadaşınıza Kongre katılımı hediye edip, yardımcı personelinizi ona özel konularla düzenlenen eğitime ücretsiz göndermek; adınıza basılmış 1.000 adet kartviziti masanızın üzerinde bulmak…

Evet, farkındayız, okumaktan yoruldunuz. O yüzden biz buna kısaca “Greatist Fulpaket” diyoruz. Ve 750 TL olarak belirlediğimiz bu paketten sadece 200 meslektaşımızı yararlandırabileceğiz.

750 TL'lik Paket Kontenjanı Biterse Üzülmeyin!

200 kişi ile sınırlandırdığımız Sabit kur kampanyamızı kaçırırsanız hemen üzülmeyin. Kampanya sonrasında siz de hemen arayabilir, sadece 180 EUR ödeyerek bu ayrıcalıklı pakete sahip olacak 650 kişiden biri olabilirsiniz.


Greatist Diş Hekimliği Kongre ve Fuarı

Diş hekimliği alanında gerçekleştirilen köklü ve kapsamlı etkinliklerden olan Dental İstanbul, 2015 yılından bu yana “GREATIST Diş Hekimliği Kongre ve Fuarı” adıyla yepyeni bir konsept ve daha yüksek uluslararası profille gerçekleştirilmeye başlıyor.
 
Ülkemizin diş hekimliği alanındaki bağımsız en büyük bilimsel kongresi olan etkinlik, artık dünya liginde. Kongre kapsamındaki bütün etkinliklere katılabilir, poster sunumu ya da sözlü bildiri başvurusunda bulunabilir, Cumartesi günü sunulan açık büfe öğle yemeği ve Pazar sabahı sunulan açık büfe kahvaltı dahil bütün imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Greatist hakkında daha geniş bilgi için kongre resmi web sitesi www.greatist.pro adresinde ziyaret edebilirsiniz.

Kongreye Bir Meslektaşınızla Katılın

Bir meslektaşınızı da kongreye beraberinizde getirebilir, Greatist Katılım Bileti’ni ona hediye edebilirsiniz. 

Kongre’ye bu şekilde “refakatçi hekim” statüsünde gelen meslektaşlarımız, Cumartesi günü açık büfe öğle yemeği ve Pazar sabahı açık büfe kahvaltı hariç kongre katılımı sağlayabilmektedir.

(Misafiriniz katılmak isterse Cumartesi açık büfe öğle yemeği ücreti 36 EUR, Pazar sabahı açık büfe kahvaltı fiyatı ise 39 EUR’dur.)

HANGİ DERGİLER HEDİYE GELECEK?

Dişhekimliği Dergisi, 1 Yıllık Abonelik

Türkiye‘nin, diş hekimliği konusunda, düzenli yayınlanan en köklü dergisi. Adından da anlaşılacağı üzere, diş hekimliğini ve diş hekimini ilgilendiren her ne varsa, bu derginin kapsama alanına giriyor.

Implants Türkiye, 1 Yıllık Abonelik

Dental Tribune International’ın Almanya, İngiltere, Fransa, Polonya, Çek Cumhuriyeti’nde yayınlanan “Implants” dergisi artık Türkiye’de! Oral implantoloji konusunda diş hekimleri için son derece öğretici bilgilerin bulunduğu güncel makalelerle donatılmış derginin Türkiye baskısında orijinal makalelerin, güncel gelişmelerin yanı sıra Türk akademisyenlerin de yayınları bulunacak.
 

Cosmetic Dentistry Türkiye, 1 Yıllık Abonelik

Dünyanın en büyük dental yayıncılık şirketi olan Dental Tribune International’ın sürekli eğitim dergilerinden biri olan Cosmetic Dentistry’yi Türk diş hekimleri ile buluşturuyoruz.

Derginin Almanya’da yayınlanan orijinal edisyonundan tercüme edilmiş makalelerin yanı sıra Türk bilim insanlarının çalışmaları da Cosmetic Dentistry Türkiye’de yerini alıyor.

Roots, 1 Yıllık Abonelik

Eylül 2007 itibariyle yayın hayatına başlayan Türkiye’nin ilk endodonti dergisi olan Roots, yeniden yayımlanıyor. Dental Tribune International’ın Almanca, İngilizce, Fransa ve Çekçe olarak yayımladığı derginin Türkiye edisyonu, Vestiyer Yayın Grubu tarafından hazırlanarak diş hekimlerine sunuluyor. Roots'ta ayrıca Türk bilim insanlarının makaleleri, vaka sunumları, araştırmaları da yayınlanıyor.

Dental Labor, 1 Yıllık Abonelik

Konusunda dünyanın en iyilerinden olan Dental Labor, sarf malzemelerinden uygulama tekniklerine, yeni cihazların tanıtımına ve kritiğine kadar, diş laboratuvarlarının ve diş hekimlerinin bilgi ihtiyacını karşılıyor. Birbirinden güzel fotoğraflarla zenginleştirilmiş makaleler sayesinde, bilginizi daima taze ve güncel tutmanıza yardımcı oluyor.

Dental Tribune, 1 Yıllık Abonelik

İlginç vaka sunumları, görücüye çıkmış dental ürünlere dair uzmanlar tarafından yazılmış “ilk izlenim”ler, röportajlar ve etkinlik duyuruları da Dental Tribune’de okuyucuya ulaşıyor. Dental Tribune, dünya üzerinde 90’dan fazla ülkede, 600.000’den fazla dişhekimine ulaşan bir yayın.

PNV, 1 Yıllık Abonelik

Dişhekimliği Dergisi’nin sayfalarında yıllardan beri yayınlanagelen “Piyasada Neler Var” bölümünün artık müstakil bir yayın haline dönüşmesiyle ortaya çıktı. Bundan böyle, diş hekimliği alanındaki ürünler hakkında daha detaylı bilgilerin, inceleme yazılarının yer aldığı; ürün tanıtımlarının okuyucuyla buluştuğu, çeşitli piyasa araştırmalarının tartışıldığı bir mecra.


TASARIMI YAPILMIŞ 1.000 KARTVİZİT

Kartvizit bastırmak için zaman ve para harcamanıza gerek yok. Biz sizin adınıza 1.000 adet kartvizit bastırıp size hediye ediyoruz. Size sunduğumuz tasarımlardan birini seçebilir, dilediğiniz amblemi, logoyu kartvizitinize ekleyebilirsiniz.
 

ASİSTANINIZA ÖZEL ÜCRETSİZ EĞİTİM

(27 Ekim 2019)

Siz Greatist Kongresi’nde mesleğinizle ilgili gelişmeleri takip edip, bilgi ve birikiminizi güncellerken, yardımcı personeliniz de, kendisine özel konular içeren eğitime "ücretsiz" katılarak kendi alanında bir adım öne geçsin.

BİR ADET KURS KATILIMI DA ÜCRETSİZ

“Greatist Fulpaket” üyesi olduğunuz takdirde, Greatist kapsamında düzenlenecek olan meslekî kurslardan bir tanesine katılma hakkınız var. Size sunulacak kurs listesinde kontenjanı müsait olan herhangi birini seçerek kayıt olabilirsiniz (SIE’nin sempozyum dışında özel salonlarda yapacağı 10 Endo kursu bu kapsamda DEĞİLDİR. Ayrıca ücretlendirilmektedir.).

Kurs kontenjanları sınırlı olup başvuru önceliğine göre kayıt alınacaktır. Bütün kurs kontenjanlarının dolması halinde ise, bu fırsattan yararlanamayabilirsiniz.

GREATIST FULPAKET’E NASIL SAHİP OLACAKSINIZ?

Telefon
0212 481 02 20
Hemen arayıp, sorularınıza cevap alabilir, kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Online
Bu sayfayı kullanarak, kredi kartınızla güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kısa Mesaj
Ben bunlarla uğraşamam diyorsanız, “HEPSI 180**” yazıp 0555 975 55 43’e mesaj gönderin. Biz size ulaşıp kaydınızı yapalım.

Not: Telefon operatörünüzün size uyguladığı standard SMS fiyatlandırması geçerlidir. Greatist Fulpaket bedeli olan 180 EUR veya VYG’na ait herhangi bir ücret telefon faturanıza yansımayacaktır.

GREATIST 650 TL Fulpaket broşürünü buradan indirebilirsiniz. (Linkteki broşür 2018 tarihlerini içermekte olup 2019 broşürü güncellenince aynı linkten gösterilecektir)

Üyelik Bilgilerim

Kendinize Yatırım Yapın

Tarih Etkinliğe Dair Detaylar Şehir
25.10.2019 27.10.2019 Refakatçim Var! (KR15) İstanbul
25.10.2019 27.10.2019 Meslektaşınla Gel, İndirimli Konakla (KK24) İstanbul
25.10.2019 27.10.2019 Standart Konaklamalı Fulpaket (KK14) İstanbul
25.10.2019 27.10.2019 Öğrenciyim, Avantajlıyım İstanbul
30.10.2019 31.10.2019 Fasiyal Estetik ve Kanül Uygulama Kursu Londra
09.11.2019 10.11.2019 Anterior Kompozit Restorasyonlar: Estetik ve Klinik Başarının İpuçları İstanbul
Bütün Etkinlikleri Göster

Bunlar da ilginizi çekebilir